Sütlüce Evden Eve Nakliyat

Sütlüce evden eve nakliyat sadece eşyalar evin içinden alınıp araca yükleme işi yapmamaktadır. Eşya taşımacılık sektöründe evden eve kavramı tamamıyla yerine getirebilmek için tüm çalışanlarımızla bu konuda yenilikler yaratmak için mücadele etmekteyiz. Önemli olan müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaların itina ile yapılmasıdır. Sütlüce evden eve nakliyat olarak eşyaların yerinden sökülmesi ve tekrar yeni eve montelenmesi sırasında bu alanda tecrübe sahibi olan ustalar kullanılmaktadır. En basit yöntem olarak mobilyaların eski yerleşim yerinden sökülmesi ve yeni yerleşim yerine montelenmesi esnasında aynı kişinin elinden çıkan işçilikler kullanmaktadır.

Evden eve nakliyat anlayışını geniş bir yelpazede yerine getirebilmek için çalışanlarımız uzman ve her konuda kendini sürekli yetiştiren kişilerden oluşmaktadır. Ev taşımacılığında paketleme aşamasından sonra eşyaların balkondan veya geniş pencerelerden eşya taşıma asansörleri ne yüklenmesi ve araçlara kadar indirilmesi esnasında bütün emniyet kuralları tamamıyla benimseyerek yerine getirilmektedir. Sütlüce evden eve nakliyat olarak sahip olduğumuz araç filosu tamam en son model ve periyodik bakımları yapılmış araçlardan oluşmaktadır. Özellikle uzak mesafeler taşınacak eşyalar kapalı kasa araçlarda taşınarak güvenli bir şekilde yerine ulaştırılmaktadır. Evden eve nakliyat için boş kamyon arayan taşınma ihtiyacı duyanlar için sürekli sütlüce evden eve nakliyat olarak hazırda evden eve nakliyat kamyonları bulunmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Firmaları

Evden eve nakliyat firmaları faaliyetlerini daha geniş kitlelere duyurabilmek için web sitesi veya diğer sosyal ağlar kullanmak suretiyle kendilerini tanıtma yoluna gitmektedir. Fakat sütlüce nakliyat olarak bu gibi çalışmalara gerek duymadan edindiğimiz çevre sayesinde Silivri ve tüm İstanbul’da hizmetlerimizi geniş kitlelere yaymış bulunmaktayız. Silivri içerisinde veya tüm semtlerinde profesyonel eşya taşıma elemanı kullanarak detaylı taşımacılık işlemi yapmaktayız. Yaptığımız tüm çalışmaların arkasında firma garantisi sağlayarak eşya sigortalama işini ve evden eve nakliyat sözleşmesi hükümlerini hiç tereddüt etmeden müşteri memnuniyeti çerçevesinde yerine getirilmesini sağlamaktayız. Eşyaları ilk yerinde muayenesi sırasında gerçek değerlerini eşya sahipleri ile birlikte değerlendirerek sigortalama kapsamında en yüksek teminat değerler verilerek eşya sigortalama işlemi yapılmaktadır.

Evden Eve Nakliyatta Müşteri Onayı

Evden eve nakliyat kapsamında Sütlüce evden eve nakliyat çalışmaları ince detayları göz önünde bulundurarak çalışmalarını yapmaktadır. Eşya sahiplerinin en çok değer verdiği özel eşyalarını paketleme aşamasından kurulum aşamasına kadar detaylı bir şekilde koruma altına alarak firma garantimizi açık bir şekilde sunmaktayız. Sütlüce evden eve nakliyat tüm bu çalışmalarını yerine getirirken profesyonel taşıyıcılık hizmetini kullanmaktadır. Mobilyaların ve elektrikli aletlerin, avizelerin ev taşımacılık esnasında, en basitinden elektrik lambalarının, yerine takılması ve tüm işlemleri detaylı bir şekilde ve tek tek kontrol ederek yaptıktan sonra müşteri onayı alınır.

Leave a Comment